HAKKIMIZDA

Nehir Çim 2009'dan Beri Faaliyete

NEHİR ÇİM PEYZAJ
 

Nehir Çim Peyzaj 2009 yılında İstanbul ARNAVUTKÖY şehrinde Nehir Çim Peyzaj İnşaat, Proje, Bakım Onarım, San. Tic. Ltd. Şti. Adı altında kurulmuştur.

Zaman içerisinde İSTANBUL bir çok şehrinde çeşitli plan,proje,ve uygulamalara imza atmıştır.

Haziran 2009 yurt dışında almış olduğu eğitim ve deneyimini İSTANBUL' taşımak hedefiyle "Nehir Çim Peyzaj" adı altında istanbul merkez ofisini kurmuştur.

Peyzaj alanlarında İSTANBUL henüz uygulanmamış yada yeni uygulanmaya başlayan pek çok konuda deneyimli olan kadromuzla merak ve heyecan uyandıran,sıra dışı proje ve uygulamalara imza atmaktayız.

Sıradanlığı aşmayı amaçlayan projelerde günümüz teknolojisi ve tasarım ilkelerini ön planda tutarak müşteri memnuniyetini kazanmak ana hedefimizdir.

Doğayı taklit etmek,doğal yaşam alanları inşa etmek bilinci ve amacındayız.

2009 Şirket Kuruldu

Neredeyse kırk yıl önce iki kişilik bir şirket olarak başladık. Çok geçmeden bir peyzaj tasarımcısı takıma katıldı ve o andan itibaren hızla büyümeye başladık..

2009 İkinci Yer

Son yıllarda çok hızlı büyüdük, 2009 de ikinci bir lokasyon açtığımız yıl oldu. Yeni lokasyon beş yeni peyzajla başladı.

2015 Toplam 12 Ödül

2015 yılına kadar birkaç kez aday gösterildik ve peyzaj tasarımı için toplam 12 ödül kazandık. Bu başarıdan gurur duyuyoruz.

REFERANSLARIMIZ

0 532 350 70 61
Whatsapp Destek
Facebook
Instagram