Yapısal Peyzaj

Kaybedilenin yeniden kazandırılması, doğanın korunması ve sürdürülebilirlik esaslarına dayanan yapısal peyzaj uygulamaları uzman teknik ekip, zamanında ve doğru malzeme tedariği, kusursuz ve güvenli işçilik, montajla; multidisipliner Mühendislik çalışması ve koordinasyonu gerektirir.

istanbul yapısal peyzajNehir Çim Peyzaj

Profesyonel Peyzaj Mimarı, Mimar ve Mühendis kadrosu güçlü Mali- idari yapısı yüksek işçilik ve iş güvenlik standartları ve üst teknolojilerde donatılmış makine ekipmanları ile peyzaj projelerinin kusursuz bir şekilde hayata geçmesini sağlıyor. Karma projeler, konut projeleri, AVM ve iş merkezleri, oteller, tatil köyleri ve daha birçok küçük ya da büyük ölçekli projeler için yalnızca estetik olarak değil, mühendislik uygulamaları açısından da kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Yapısal peyzaj hizmetlerimizde sadece peyzaj çalışmasının gerçekleşeceği alana odaklanmıyoruz; bütüncül yaklaşımla işin zamanında, bütçesinde ve proje standartlarına uygun bitmesini sağlıyoruz.

istanbul peyzaj uygulamasıpeyzaj uygulaması hizmet kapsamımız

Doğaltaş yer döşemeleri, merdiven, duvar kaplamaları, corten çitler, harpuştalar yapılması, Yürüme yolları, spor sahaları, çatı bahçeleri, teras bahçeleri, dikey bahçeler, çocuk oyun grupları, perde, taş ve gabion duvarlar, ahşap, corten, metal , ctp saksılar, doğal taşlar ve kent mobilyaları, bahçe aksesuarları, kentsel donatı elemanları, döşeme ve kaplama ahşap ve kompozit deck ,pergola uygulamaları fuga ve ızgara tipi kompozit, drenaj kanalları, metal ve ahşap korkuluk malzemeleri olmak üzere birçok peyzaj uygulaması hizmet kapsamımız içerisinde bulunuyor.

Sektörüne öncülük eden bir firma olan Nehir çim Peyzaj Piri Reis Üniversitesi, Anadolu Sağlık Köyü (john Hopkins) , Next Level, Tepe Prime gibi büyük çaptaki projelerde de imzamız bulunuyor. Sizinle de profesyonel bir işbirliği içinde çalışmaya hazırız..

0 532 350 70 61
Whatsapp Destek
Facebook
Instagram